Top Hi Fi

Sonoro Meisterstück

Sonoro Meisterstück

Urządzenie zapewnia najwyższy poziom muzycznej przyjemności m.in. dzięki dostępowi do ponad 25 tys. stacji internetowych i różnorodnych źródeł dźwięku, takich jak CD, USB (z funkcją ładowania), tunery analogowy FM i cyfrowy DAB+, Spotify Connect. Ponadto cyfrowe wejście umożliwia podłączenie telewizora, a dwukierunkowy Bluetooth aptX i WLAN pozwalają na bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku.

Czytaj więcej

już od

3888
Sprawdź
Yamaha RX-V4A

Yamaha RX-V4A

Yamaha RX-V4A to 5-kanałowy amplituner kina domowego, który idealnie sprawdza się w roli centrum domowej rozrywki. Urządzenie zapewnia wysoką jakość dźwięku i obrazu oraz udostępnia szereg rozwiązań stworzonych z myślą o graczach komputerowych – ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate), QMS (Quick Media Switching) i QFT (Quick Frame Transport).

Czytaj więcej

Cena:

2499
Sprawdź
Audio Pro A26

Audio Pro A26

Audio Pro A26 to najbardziej wszechstronne kolumny głośnikowe stereo, będące w istocie urządzeniami audio typu all-in-one. Zostały zaprojektowane, aby zapewnić imponujący dźwięk zarówno z telewizora, jak i podczas codziennego słuchania muzyki. A26 gwarantują pełniejszy dźwięk niż ten, który można uzyskać z tradycyjnego soundbara.

Czytaj więcej

Cena:

2999
Sprawdź
Yamaha MusicCast 20

Yamaha MusicCast 20

Yamaha MusicCast 20 to uniwersalny głośnik bezprzewodowy, który otwiera przed właścicielem szereg możliwości. Można powiedzieć, że dzięki swojej funkcjonalności i elastyczności staje się tym, czym chcesz, żeby aktualnie był. MusicCast 20 może pracować w pełni niezależnie jako samodzielny głośnik, np. w sypialni lub kuchni. Dzięki dostępowi do serwisów muzycznych (Tidal, Spotify) i radia internetowego oraz obsłudze Bluetooth 4.2 i AirPlay nie musisz się martwić o to, czy będziesz miał czego słuchać.

Czytaj więcej

Cena:

2499
Sprawdź
Audio-Technica ATH-ANC300TW

Audio-Technica ATH-ANC300TW

Douszne słuchawki Audio-Technica ATH-ANC300TW w prawdziwie bezprzewodowej konstrukcji łączą fantastyczną jakość dźwięku i niezwykle skuteczny układ redukcji hałasu (ANC). Wysoka jakość dźwięku to m.in. efekt zastosowania 5,8-milimetrowych przetworników z membranami DLC (diamond-like carbon), zapewniającymi precyzję i naturalność brzmienia.

Czytaj więcej

już od

817
Sprawdź
Audio-Technica AT-LPW40WN

Audio-Technica AT-LPW40WN

Odkrywaj na nowo swoją ulubioną muzykę z płyt winylowych i uatrakcyjnij swoje domowe wnętrza, wszystko dzięki gramofonowi Audio-Technica AT-LPW40WN. Ta w pełni manualna konstrukcja z napędem paskowym zaprojektowana została tak, aby dostarczała prawdziwy, analogowy dźwięk w najwyższej możliwej jakości hi-fi.

Czytaj więcej

Cena:

1444
Sprawdź