Top Hi-Fi & Video Design

Idzie zima, a wraz z nią okres Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego też warto już teraz zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych. Jeśli wśród nich znajdują się miłośnicy muzyki – albo jeżeli Waszą pasją chcielibyście pozytywnie zarazić innych – to służymy pomocą, aby znaleźć najlepsze rozwiązania, które z pewnością ucieszą muzycznych entuzjastów. Poniżej prezentujemy kilka wybranych przez nas propozycji, starannie dobranych pod względem najwyższej jakości brzmienia, szerokiej funkcjonalności i ewentualnego dopasowania do domowego wnętrza.

     

Więcej prezentowych inspiracji znajdziesz w Zimowej Promocji na tophifi.pl.

NAD C 700 + Carina BS 243.4

NAD C 700 + Carina BS 243.4

Połączenie, które ma wszystko, co jest konieczne do odtwarzania muzyki i spełni wymagania wymagających użytkowników – zarówno pod względem brzmienia, jak i wyglądu. Nowy wzmacniacz C 700 kompatybilny jest z Apple AirPlay 2, Spotify Connect oraz Tidal Connect i wyposażony został w złącze HDMI z ulepszonym zwrotnym kanałem audio (eARC).

Thorens TD 202

Thorens TD 202

Jeżeli szukasz eleganckiego gramofonu i cenisz sobie maksymalną prostotę obsługi, ale nie chcesz zdawać się na jakąkolwiek automatykę podczas odtwarzania płyt, to Thorens TD 202 jest idealną propozycją dla Ciebie. Dodatkowo gramofon wyposażono w port USB. Umożliwia on przekształcenie analogowej muzyki na postać cyfrowych plików, które można zapisać choćby na dysku sieciowym.

Audio Pro A10

Audio Pro A10

Kompaktowy głośnik bezprzewodowy w kształcie walca, który świetnie sprawdzi się jako atrakcyjne uzupełnienie niewielkiego pomieszczenia, doskonale komponując się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Pomimo kompaktowych rozmiarów A10 dostarcza emocjonujący dźwięk – z głębokim basem i wyraźnymi szczegółami w pozostałych zakresach.

Bowers & Wilkins PX7

Bowers & Wilkins PX7

Bezprzewodowe słuchawki nauszne klasy premium z aktywną redukcją hałasu. Model ten to prawdziwa gratka m.in. dla fanów luksusowych samochodów, bowiem design PX7 jest inspirowany autami wyścigowymi. Wykonane z włókna węglowego ramiona słuchawek naśladują siłę i wytrzymałość najszybszych na świecie samochodów, kierując czysty dźwięk wprost do Ciebie.

Devialet Gemini

Devialet Gemini

Francuska marka Devialet słynie z całkowicie unikatowych produktów, czego potwierdzeniem są - po głośnikach bezprzewodowych z serii Phantom - słuchawki True Wireless Gemini. Nowoczesne wzornictwo, wysokiej jakości materiały, świetny układ redukcji hałasu oraz wiodące w swojej klasie brzmienie z potężnym basem.

POWERNODE + BOWERS & WILKINS 606 S2 AE

POWERNODE + BOWERS & WILKINS 606 S2 AE

Zaawansowany zestaw stereo dla nowoczesnych użytkowników, z którym będziesz mógł cieszyć się nie tylko fantastycznym brzmieniem, ale także szeregiem funkcji. Należą do nich funkcje sieciowe (Tidal MQA), obsługa systemu multiroom czy HDMI eARC, które pozwala podłączyć wzmacniacz sieciowy BLUESOUND Powernode do telewizora.

PineTreePineTree