Top Hi-Fi & Video Design

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny upominek? Nie martw się! Nawet Święty Mikołaj potrzebuje swojego pomocnika i przewodnika. Dla wszystkich domowych dostarczycieli prezentów przygotowaliśmy więc okolicznościowy prezentownik. Serwujemy w nim sporą dawkę inspiracji na muzyczny prezent od serca.

 

Poniżej znajdziesz wybrane, dostępne w specjalnych cenach urządzenia, które proponujemy na podarunek dla każdego miłośnika i miłośniczki dobrego brzmienia. Kliknij w baner po więcej świątecznych inspiracji prezentowych.

 

Pamiętaj, że to muzyka pisze najlepsze historie. Wesołych Świąt!

Bluesound NODE

Bluesound NODE

Odtwarzacz sieciowy, który może być początkiem przygody z systemami multiroom. To nowoczesne urządzenie dołączone do już istniejącego systemu audio lub ulubionych aktywnych głośników oferuje łączność z najpopularniejszymi serwisami muzycznymi, czy możliwość odtwarzania własnej kolekcji muzyki, np. przechowywanej cyfrowo na komputerze. Wszystko dostępne z wykorzystaniem wygodnej w obsłudze aplikacji BluOS Controller, dostępnej na urządzenia z systemem iOS, Android, a także na komputery Mac lub PC.

Audio Pro A28

Audio Pro A28

Stereofoniczny zestaw głośnikowy, który trafi w gusta miłośników strumieniowania muzyki z popularnych serwisów Spotify i Apple Music. Głośniki mają szereg złącz, w tym HDMI i obsługują ARC (zwrotny kanał audio). Umożliwiają także uzyskanie efektu wirtualnego dźwięku przestrzennego, co z pewnością docenią miłośnicy filmów i seriali.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Bowers & Wilkins Zeppelin

Zeppelin ma charakterystyczną obudowę, która z pewnością przyciągnie wzrok tych, którzy dbają o estetykę swoich wnętrz. Głośnik wyposażony jest w dwa 25-milimetrowe tweetery, dwa przetworniki elektroakustyczne o średnicy 9 mm oraz 15-centymetrowy subwoofer. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, takim jak wsparcie dla popularnych serwisów streamingowych, obsługa asystenta Amazon Alexa czy funkcja multiroom sprawdzi się w każdych warunkach.

Devialet Mania

Devialet Mania

Bezprzewodowy głośnik przenośny dla osób, które cenią sobie niekonwencjonalną estetykę i wysokiej jakości wykonanie. To pierwsze tego typu urządzenie w ofercie popularnej firmy, która na rynku audio działa od lat. Jedną z jego najbardziej wyróżniających się funkcji jest Adaptive Cross Stereo, pozwalająca uzyskać 360-stopniową sceną dźwiękową, dostosowującą się do otoczenia i ustawienia głośnika. Wsparcie dla popularnych serwisów streamingowych czyni z niego świetne urządzenie do słuchania muzyki.

Bowers & Wilkins Px7 S2

Bowers & Wilkins Px7 S2

Bezprzewodowe słuchawki nauszne wyposażone m.in. w 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne, których membrany wykonane są z biocelulozy. Zapewniają doskonałej jakości dźwięk – bez względu na to, w jakich warunkach są używane. Dzięki ulepszonej technologii ANC pozwalają odciąć się od świata zewnętrznego, a funkcja Ambient Pass-Through oferuje przepuszczanie większej ilości dźwięków dochodzących z zewnątrz, zapewniając zarówno wyższy poziom kontroli, jak i personalizacji.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Druga generacja popularnych i wysoko ocenianych słuchawek bezprzewodowych z serii M z przetwornikami o średnicy 45 mm, zapewniającymi czysty i wyraźny dźwięk. Są one naszpikowane zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, które wynoszą je na wyższy poziom. To m.in. usprawnione przetwarzanie sygnału mowy dla zapewnienia lepszej jakości połączeń telefonicznych, ulepszone połączenie USB-C i tryb parowania wielopunktowego, pozwalający na łatwe przełączanie się między urządzeniami.

PineTreePineTree