MSI

MSI GT76 Titan

MSI GT76 Titan

MSI GT76 Titan to notebook, który z powodzeniem może zastąpić stacjonarny komputer. Użytkownik dostaje do dyspozycji procesor Intela, którego taktowanie sięga nawet 5 GHz oraz wydajny układ graficzny, aż po GeForce RTX 2080. Do tego szybka matryca (240 Hz) oraz wydajny system chłodzenia, sprawiają, że to świetny wybór.

Czytaj więcej

już od

14199
Sprawdź
MSI GS66 Stealth

MSI GS66 Stealth

MSI GS66 Stealth to notebook dla osób, które nie uznają kompromisów. Łączy w sobie świetną wydajność, niewielką wagę, co sprawia, że jest to niezwykle zaawansowane narzędzie gamingowe o ogromnych możliwościach. GS66 Stealth to też bardzo wyważona konstrukcja, która cechuje się ponadczasowym designem. Całość dopełnia świetna matryca 240 Hz.

Czytaj więcej

już od

8299
Sprawdź
MSI GE66 Raider

MSI GE66 Raider

MSI GE66 Raider to komputer dla tych, którzy chcieliby się wyróżniać. Z jednej strony to połączenie wydajnych komponentów, dużej baterii o pojemności 99,9 Wh oraz niewielkiej wagi, a z drugiej to komputer obok, którego nie można przejść obojętnie, głównie przez świecący pasek diod RGB na spodzie obudowy. Wygląda nieziemsko.

Czytaj więcej

już od

9199
Sprawdź
MSI GE75 Raider

MSI GE75 Raider

MSI GE75 Raider to komputer stworzony z myślą o zastąpieniu urządzanie stacjonarnego. Oferuje najwydajniejsze podzespoły na rynku, posiada ogromny ekran o przekątnej 17,3 cala, a do tego odświeżanie 240 Hz, którym nie pogardzi żaden gracz. To perfekcyjna maszyna do pracy i gier.

Czytaj więcej

już od

10299
Sprawdź
MSI GS75 Stealth

MSI GS75 Stealth

GS75 Stealth to idealne połączenie wysokiej wydajności z mobilnością. Firmie MSI udało się stworzyć konstrukcję, która łączy w sobie wydajny procesor, układ graficzny, szybką matrycę, a przy tym pozwala na montaż nawet 3 dysków SSD NVMe. To także nowatorska konstrukcja i świetny design, który powinien przypaść do gustu każdemu.

Czytaj więcej

już od

7887
Sprawdź
MSI Creator 15

MSI Creator 15

MSI Creator 15 to z założenia komputer przeznaczony do pracy kreatywnej - dla grafika, fotografa, videografa etc. Design jest bardzo stonowany i przyjemny dla oka, ale w środku znajdziemy topowe podzespoły i karty graficzne, które bez problemy poradzą sobie z najnowszymi grami. Długi czas pracy zapewnia natomiast pojemna bateria.

Czytaj więcej

już od

7999
Sprawdź