Logitech & Logitech G

Logitech MX Anywhere 3

Logitech MX Anywhere 3

MX Anywhere 3 to niskoprofilowa mysz, która sprawdzi się w każdych warunkach pracy. Wyposażona została w elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed, które jest niebywale precyzyjne, działa na każdej powierzchni, jest odporna na wstrząsy i łączy się z trzema urządzeniami jednocześnie oraz działa na jednym ładowaniu przez 70 dni.

Logitech G435

Logitech G435

Ultralekkie (165 g), bezprzewodowe słuchawki z połączeniem przez USB lub Bluetooth. Połącz z komputerem, smartfonem, tabletem, konsolą PlayStation 4/5 czy TV z Bluetooth. Niesamowicie wygodne - pozwolą zapomnieć, że masz je na głowie. Jedno ładowanie to nawet 18 godzin pracy. 3 wersje kolorystyczne.

Mechaniczna klawiatura dla graczy – Logitech G Pro

Mechaniczna klawiatura dla graczy – Logitech G Pro

Rozwiązanie dla graczy, którzy cenią solidność i kompaktowe rozmiary. Mechaniczne przełączniki GX, 12 programowalnych klawiszy funkcyjnych dla makr, odłączany kabel oraz konfigurowalne podświetlenie RGB to najmocniejsze cechy klawiatury G Pro. Zaprojektowana wspólnie z profesjonalnymi graczami.

Zestaw słuchawkowy Logitech G Pro X

Zestaw słuchawkowy Logitech G Pro X

Słuchawki cenione nie tylko przez zawodowych graczy. Logitech G Pro X to bardzo wysoka jakość dźwięku dzięki precyzyjnym membranom Pro-G o średnicy 50 mm. Do tego dźwięk przestrzenny idealny do gier i filmów, czysty głos z mikrofonu wspierającego technologię Blue Vo!ce i wygodne, wymienne nauszniki.

Logitech BRIO

Logitech BRIO

Kamerka Brio to najlepsza i najbardziej zaawansowana kamera internetowa od marki Logitech. Zapewnia wyjątkową wyrazistość, płynność i szczegółowość. Dodatkowo posiada dwa zintegrowane wielokierunkowe mikrofony z technologią redukcji szumów. Mikrofony wyraźnie rejestrują dźwięk z odległości do jednego metra bez wzmacniania szumu otoczenia, dzięki czemu rozmowy zawsze brzmią naturalnie i wyraźnie.

Logitech G Pro X Superlight

Logitech G Pro X Superlight

Zaprojektowana z profesjonalnymi graczami, wyposażona w ultraprecyzyjny czujnik Hero 25K i ważąca mniej niż 63 gramy – najlżejsza w portfolio Logitech G, bezprzewodowa mysz nie tylko dla zawodowców. Do 70 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Ekstremalną dokładność docenią najambitniejsi gracze.

Logitech MX Keys Mini

Logitech MX Keys Mini

MX Keys Mini to świetna propozycja dla tych, którzy szukają klawiatury idealnej. Wygodne klawisze z okrągłymi wgłębieniami dopasowują się do kształtu koniuszków palców, a całość pokryta jest matową powłoką, dzięki czemu palce bez wysiłku ślizgają się po powierzchni. Klawiatura MX Keys Mini posiada również automatycznie podświetlenie, które uruchomia się w momencie zbliżenia palców.

PineTreePineTree