Logitech & Logitech G

Zestaw słuchawkowy Logitech G Pro X

Zestaw słuchawkowy Logitech G Pro X

Słuchawki cenione nie tylko przez zawodowych graczy. Logitech G Pro X to bardzo wysoka jakość dźwięku dzięki precyzyjnym membranom Pro-G o średnicy 50 mm. Do tego dźwięk przestrzenny idealny do gier i filmów, czysty głos z mikrofonu wspierającego technologię Blue Vo!ce i wygodne, wymienne nauszniki.

Logitech MX Anywhere 3

Logitech MX Anywhere 3

MX Anywhere 3 to niskoprofilowa mysz, która sprawdzi się w każdych warunkach pracy. Wyposażona została w elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed, które jest niebywale precyzyjne, działa na każdej powierzchni, jest odporna na wstrząsy i łączy się z trzema urządzeniami jednocześnie oraz działa na jednym ładowaniu przez 70 dni.

Mechaniczna klawiatura dla graczy – Logitech G Pro

Mechaniczna klawiatura dla graczy – Logitech G Pro

Rozwiązanie dla graczy, którzy cenią solidność i kompaktowe rozmiary. Mechaniczne przełączniki GX, 12 programowalnych klawiszy funkcyjnych dla makr, odłączany kabel oraz konfigurowalne podświetlenie RGB to najmocniejsze cechy klawiatury G Pro. Zaprojektowana wspólnie z profesjonalnymi graczami.

Logitech G435

Logitech G435

Ultralekkie (165 g), bezprzewodowe słuchawki z połączeniem przez USB lub Bluetooth. Połącz z komputerem, smartfonem, tabletem, konsolą PlayStation 4/5 czy TV z Bluetooth. Niesamowicie wygodne - pozwolą zapomnieć, że masz je na głowie. Jedno ładowanie to nawet 18 godzin pracy. 3 wersje kolorystyczne.

Logitech BRIO

Logitech BRIO

Kamerka Brio to najlepsza i najbardziej zaawansowana kamera internetowa od marki Logitech. Zapewnia wyjątkową wyrazistość, płynność i szczegółowość. Dodatkowo posiada dwa zintegrowane wielokierunkowe mikrofony z technologią redukcji szumów. Mikrofony wyraźnie rejestrują dźwięk z odległości do jednego metra bez wzmacniania szumu otoczenia, dzięki czemu rozmowy zawsze brzmią naturalnie i wyraźnie.

Logitech MX Keys Mini

Logitech MX Keys Mini

MX Keys Mini to świetna propozycja dla tych, którzy szukają klawiatury idealnej. Wygodne klawisze z okrągłymi wgłębieniami dopasowują się do kształtu koniuszków palców, a całość pokryta jest matową powłoką, dzięki czemu palce bez wysiłku ślizgają się po powierzchni. Klawiatura MX Keys Mini posiada również automatycznie podświetlenie, które uruchomia się w momencie zbliżenia palców.

Logitech G Pro X Superlight

Logitech G Pro X Superlight

Zaprojektowana z profesjonalnymi graczami, wyposażona w ultraprecyzyjny czujnik Hero 25K i ważąca mniej niż 63 gramy – najlżejsza w portfolio Logitech G, bezprzewodowa mysz nie tylko dla zawodowców. Do 70 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Ekstremalną dokładność docenią najambitniejsi gracze.

PineTreePineTree