ASUS

Asus Zenfone 9

Asus Zenfone 9

Zenfone 9 to najmniejszy topowy smartfon jaki pojawił się w tym roku na rynku. Ma ekran AMOLED o przekątnej 5.92 cala, więc jeśli ktoś szuka telefonu który da się obsłużyć jedną ręką – to idealna propozycja. W komplecie dostajemy świetne działanie dzięki Snapdragonowi 8 + Gen 1 i bardzo ładne zdjęcia. Firmie udało się też upchnąć do niego całkiem pojemną baterię o pojemności 4300 mAh.

 Asus VivoBook 15 OLED

Asus VivoBook 15 OLED

ASUS VivoBook 15 OLED wyróżnia się obudową w przyjemnych dla oka kolorach, świetną specyfikacją, która może obejmować nawet dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce, a przede wszystkim oferuje piękny obraz za sprawą matrycy OLED o przekątnej 15 cali, zamkniętą w wąskich ramkach NanoEDGE.

ASUS VivoBook Pro 14X OLED

ASUS VivoBook Pro 14X OLED

ASUS VivoBook Pro 14X OLED to ultrabook z wyższej półki, który wyposażony został w wydajny procesor Intel Core i7, układ graficzny GeForce RTX 3050, 16 GB pamięci RAM i pojemny dysk SSD. Największe wrażenie robi jednak matryca OLED o rozdzielczości 2880x1800 pikseli ze 100% pokryciem przestrzeni barwowej DCI-P3. Tutaj nie ma kompromisów.

ASUS Zenbook 13 OLED

ASUS Zenbook 13 OLED

Świetnie wykończony, efektowny, a jednocześnie minimalistyczny. ASUS ZenBook 13 OLED to laptop, który oferuje niewielkie rozmiary, wagę i najwyższą jakość obrazu dzięki matrycy OLED. Pracuj, oglądaj ulubione filmy i seriale z ultramobilnym ASUS ZenBook 13, zrobisz to gdziekolwiek się znajdujesz i zabierzesz go w każdą podróż.

ASUS Zenbook 14

ASUS Zenbook 14

ASUS Zenbook 14 to kwintesencja ultrabooka w solidnej, aluminiowej obudowie. Przy wadze zaledwie 1,39 kg mamy do dyspozycji wydajny procesor Intel Core 12. generacji, 16 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 1 TB oraz baterię o pojemności aż 75 Wh. W podstawowej wersji dostępny jest z ekranem IPS o rozdzielczości 2560x1600 pikseli, ale w opcji można wybrać również ekran OLED HDR, który robi nieziemskie wrażenie.

PineTreePineTree