Jakie gadżety technologiczne na Święta?


Jakie gadżety technologiczne na Święta?

Jak wybrać ciekawy gadżet na bożonarodzeniowy prezent? Przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem propozycje i dzielimy się wskazówkami.

Chyba wszyscy ucieszyliby się znajdując pod choinką telewizor, laptop czy smartfon, ale w tych kategoriach produktowych rozsądne propozycje zaczynają się od kwot czterocyfrowych. Nawet jeżeli dysponujemy mniejszym budżetem, znajdziemy jednak w sklepach produkty, które ucieszą gadżeciarzy. A że w obecnych czasach pierwiastek gadżeciarza ma w sobie niemal każdy, to dość uniwersalny i pewny pomysł na prezent.

Moim zdaniem, udane prezenty świąteczne dzielą się na dwie kategorie. Pierwsza to “nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje, ale będę miał z tym mnóstwo zabawy”, a druga “od dawna chciałem sobie kupić, ale zawsze jakoś mi to umykało”. I właśnie według tego klucza starałem się dobierać sprzęt do poniższego poradnika. Radość przynosi na pewno utrwalanie wspomnień, no i Święta są do tego doskonałą okazją, więc aparat do fotografii natychmiastowej albo drukarkę do zdjęć z telefonu łatwo będzie od razu przetestować. Pendrive albo pojemny powerbank wywołają może nieco mniejszy entuzjazm na początku, ale obdarowywany na pewno podziękuje Wam za nie jeszcze niejednokrotnie w przyszłości.

Zestawienie poniżej to oczywiście tylko propozycje. W większości przypadków sam sprawdziłem już, czy zdają egzamin - mama dostała ode mnie Kindle’a, żona Instaksa, a 24 grudnia ktoś ucieszy się z długopisu 3D i drukarki. Nie martwcie się, na pewno tego nie czyta. Produkty, które wybrałem mają naprowadzić Was po prostu na dobry trop. Skoro mamy na rynku pamięci flash inspirowane superbohaterami, to inne gadżety też się na pewno znajdą, prawda? Od pendrive’a niedaleko zresztą do zewnętrznego dysku SSD, a od drona do zdalnie sterowanego helikoptera. 

A jeżeli zawiodą Was sklepy, prześpicie sezon zakupowy, listonosz nie przyjdzie, a paczkomaty okażą się przepełnione, zafundujcie komuś bon podarunkowy do Netfliksa albo Spotify - dobrych seriali, dokumentów, filmów i muzyki nigdy za wiele, a już bożonarodzeniowe seanse czy kolędowanie utwierdzą Was w przekonaniu, że dobrze wybraliście. Udanych zakupów!